Про оздоровлення і відпочинок дітей та молоді Сумщини говорили в ефірі Суспільного

18 травня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника«UA:Суми» звітував начальник управління молоді та спорту Сумської ОДА Дмитро Лантушенко.

У якості експертів до студії були запрошені представники громадських організацій: Владислав Діброва, член правління громадської організації “Ліцей” та Віктор Бобиренко, експерт з молодіжної політики “Бюро аналізу політики”.

У зв’язку з останніми подіями, зокрема поїздки сумських студентів до окупованого Криму, а також аварії в Білорусі за участі дітей із Сумщини, в ефірі було підняте питання стосовно процедури оздоровлення та відпочинку дітей за кордоном. Дмитро Лантушенко прокоментував його наступниим чином:

«Є відповідна постанова Кабміну, яка регламентує, що в поза навчальний час діти віком від 6 до 18 років можуть відправлятися за кордон. Відбувається це за умови дотримання всіх вимог: укладення договорів  з перевізниками, які мають відповідні ліцензії, обов’язковий інструктаж, обов’язково затверджений маршрут поїздки, відповідальні особи – і ось цей перелік разом із заявами та згодами батьків погоджується на рівні управління молоді та спорту та затверджується заступником голови облдержадміністрації. Усі інші виїзди, як то, наприклад, спортивні події, не фінансуються, а отже не відправляються від управління молоді та спорту за кордон»

На питання гостей ефіру про можливе фінансування наметових таборів, що організовуються громадськими організаціями, начальник управління відповів так:

«Сьогодні на рівні держави оздоровленням та відпочинком дітей займається Міністерство соціальної політики. Сьогодні є поки що єдиний документ, який визначає, що з 6-го червня цього року напрямок підбору дітей до наших державних таборів «Молода гвардія» та «Артек» переходить до повноважень департаменту соціального захисту населення… Цю оздоровчу кампанію ми пройдемо ресурсами управління молоді та спорту , як буде з наступного року – не можу нічого сказати».

Окрім цих питань в ефірі “Звітів Наживо” також говорили про фінасування Центру олімпійської підготовки, заборону групових виїздів молоді за кордон на відпочинок та оздоровлення, вплив партійної приналежності на призначення у сфері молоді та спорту та фінансування окремих проектів громадських ініціатив.

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути на нашій сторінці у Facebook.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь