Про підготовку до опалювального сезону звітували на UA: СУМИ

19 жовтня в рамках проекту «Звіти Наживо» в ефірі Суспільного мовника Сумщини телеканалі UA: СУМИ звітував заступник міського голови Олександр Журба.

У прямому ефірі також взяли участь: Олександр Бойко, голова ГО “Спілка енергетичного сервісу України” та Роман Гученко, голова “Асоціації ОСББ Сумщини”.

Посадовець питання щодо заміни тепломереж прокоментував у ефірі наступним чином:

“Для того, щоб поміняти більше 300 км мереж або 270 км аварійних, як зазначається, потрібно більше 4 млрд грн. Жодна інвестиційна програма, або навіть власні кошти не зможуть змінити всю цю ситуацію. Але це не значить, що мережі не придатні для використання”.

Стосовно розробки схеми теплопостачання Олександр Журба відповів:

“Схема теплопостачання ще не розроблена, йде останній етап розробки, в цьому році плануємо її закінчити. Перші заходи, які були розроблені СумДУ, вивчалися теплпостачальними організціями. Надавалася інформація і на Котельню Північного промвузла, і “Сумитеплоенерго”. Це вихідні дані, вони постійно опрацьовуються. Я думаю, до кінця року схема теплопостачання буде”.

Окрім цього в ефірі також говорили про проблеми з постачанням гарячої води, ціноутворення тарифів на опалення, перспективи розвитку муніципальної енергетики, фінансової підтримки ОСББ, тощо.

Повний випуск програми «Звіти. Наживо» можна переглянути за посиланням.

Наступні #Звіти_наживо стосуватимуться таких тем:
Листопад — бюджети міст,
Грудень — звіти мерів обласних центрів за 2018 рік.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь