Продовжили строк тримання під вартою керівнику благодійного фонду “Соцінвест”


Суд  задовільнив клопотання прокурора у справі керівника благодійного фонду «Соцінвест». Прокуратура клопотала про продовження строку тримання під вартою Володимира Лазарєва. На думку слідства обвинувачуваний може здійснювати тиск на  свідків.

“Вважаю, що ці ризики наразі не зменшилися, бо у нас не допитані ще всі свідки в провадженні. Не досліджені письмові документи, і Лазарєву загрожує серйозне покарання у разі визнання його вини” – говорить заступник начальника прокуратури Сумської області Світлана Бохонько. 

Натомість захисник Володимира Лазарєва заявив: “Я вважаю, що нема ніякого сенсу продовження тримання під вартою особі, яка раніше не притягувалася до кримінальної відповідальності. Яка має сталі соціальні зв’язки. Яка має постійне місце мешкання. Яка має сім`ю, має трьох дітей. Яка позитивно характеризується “.

Олексій Сибільов – суддя Зарічного районного суду м. Суми

На думку суду на цій стадії розгляду є доцільним подальше тримання Лазарєва під вартою “.

На судовому засіданні у справі Володимира Лазарєва слухали свідків – це члени фонду «Соцінвест», які отримали від благодійної організації автомобілі без права відчуження.

Нагадаю,  прокуратура обвинувачує Володимира Лазарєва у відчуженні транспортних засобів, що отримував благодійний фонд для власних цілей. Йдеться про понад сотню машин, які він не реєстрував у центрі МВС. Чоловік мав сплатити мито на автомобілі, та цього не зробив, чим завдав збитків державі на понад 3 млн.гривень.  Якщо вину чоловіка доведуть – йому загрожує до 6 років позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь