Проект «Моя родина» стартує в Центрі обслуговування учасників АТО

Розпочинають його спільно з благодійним фондом «Карітас-Суми». Мета проекту – допомога і об’єднання дружин учасників збройного конфлікту на сході країни. Про старт проекту розповіла завідувач відділення соціальної адаптації центру обслуговування учасників АТО Тетяна Хижняк: «Зустрічі відбуватимуться протягом вересня, жовтня і листопада. Усього буде 9 занять. Участь братимуть самі дружини, будуть спеціалісти – психологи, соціальні педагоги. Заняття будуть різноманітного направлення і тематики: робота в колективі, в приміщенні і робота десь на природі із сімєю».

Співорганізатор проекту – директор парафіяльного «Сaritas», єпарх парафії Введення у храм Пресвятої Богородиці УГКЦ м. Суми Аристарх Дядя – розповів: «Цей проект надала Львівська освітня фундація, щоб якось розпочати працю в громадах і заснувати групи, щоб не один раз провівся цей проект, і надалі ці групи продовжували діяти. Мета проекту – сплотити сім’ї, бо ми знаємо, який високий рівень тривожності у дружин, у чоловіків, і навчити їх сприймати один одного після цих подій».

До проекту можуть долучитися всі дружини учасників бойових дій. Для цього слід звернутися до Центру обслуговування учасників АТО або зателефонувати туди.

Адреса центру: м. Суми, вул. Г. Кондратьєва, 165/1

тел. 050-107-94-53

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь