Прокуратура обшукала кабінети секретаря та начальника ІТ відділу Сумської міськради


Сумська обласна прокуратура провела обшуки у двох кабінетах – секретаря міськради Андрія Баранова та начальника інформаційного відділу Віктора Бєломара.
За півтори години роботу завершили. З собою, як речові докази, забрали жорсткі диски та документи, що стосувалися бюджетних закупівель.
«Досліджуються ті події, що службові особи міської ради сприяли одному з учасників конкурсних торгів у отриманні перемоги на цих торгах або в отриманні додаткової інформації щодо ходу цих торгів. В результаті саме це підприємство стало переможцем саме з ним був укладений договір і саме воно виконувало роботи». Є претензії й до ходу проведення закупівлі, так і до якості скажімо результатів робіт, які були отримані», – прокоментував начальник управління прокуратури Сумської області Олександр Глядчишин.
Обох працівників мерії під час обшуку на місцях не було – вони у відпустках. Мова йде про тендерні закупівлі на прозоро за проектами «Безпечне місто» та «Електронний квиток». Фірма-переможець, що проводить роботи, – ТОВ «Смарт Санрайз». Свої послуги вона оцінила у майже 400 тисяч гривень.
Начальник відділу інформаційних технологій Сумської міськради Віктор Бєломар коментуючи ситуацію повідомив, що йому не зрозумілі звинувачення, бо він не приймає рішення у тендерах.
«Це або політичне замовлення і хочуть якоїсь медійної розкрутки, або це елементарна неграмотність юридична. Бо, згідно закону про публічні закупівлі є 10 днів на те, щоб оскаржити. Закупівля була в кінці минулого року. Ніхто з учасників в умовлений строк не подав жодних скарг, все було добре. Ну, хай доводять, що хтось комусь щось сприяв, я так не вважаю», – прокоментував секретар Сумської міськради Андрій Баранов.
Кримінальне провадження відкрито за статтею – зловживання владою або службовим становищем. Цей злочин вважається тяжким, санкція статті передбачає позбавлення волі від 5-ти до 8-ми років із позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років. Як повідомили у прокуратурі, поки тривають слідчі дії, підозру нікому не оголошували.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь