Прокуратура оскаржує результати тендеру на реконструкцію Театральної площі

Прокуратура просить визнати недійсним результати тендеру, згідно з яким переможцем торгів на реконструкцію Театральної площі стало підприємство Зеніт-Брук. Сьогодні розглянули клопотання, аби справу залишити без розгляду.

“У позовній заяві прокурор посилається на норми закону, який втратив чинність, тендер, який був проведений, проведений відповідно до вимог нового закону про публічні закупівлі. Мінекономрозвитку, позивач, не наділений на сьогодні функцією контролю. Тому  даний позов повинен бути залишений без розгляду на підставі пункту 1 статті 81 господарського процесуального кодексу України”, – говорить представник Сумської міської ради Алла Корнієнко.

“Орган, який зобов’язаний здійснювати контрольні заходи в сфері закупівель є Антимонопольний комітет. На Мінекономрозвитку покладені загальні питання. Прокурор зазначив не тих позивачів, яких потрібно,  то необхідно знати думку міністерства”, – говорить Ігор Марченко, представник ТОВ “Зеніт-брук”.

“Належним чином повідомлені були позивачі про пред’явлення позову. Було написано лист на адресу Міністерства економічного розвитку. Прокуратурою додержано вимоги законодавства, тому підстав задоволення клопотання немає”, – говорить Світлана Тютюнник, прокурор Сумської місцевої прокуратури.

Відповідача, представника управління капітального будівництва  на засідання не було. Від Міністерства економічного розвитку  ніхто не з`явився. Через необхідність заслухати його сторону справу відклали до 29 серпня. Результати тендеру стали відомі у березні цього року. Ціна питання 13 мільйонів 400 тисяч гривень. Додам, що також прокуратура оскаржує тендер на реконструкцію молодіжного центру «Романтика». Тут мова йде про 24 млн грн.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь