Прокуратура вбачає конфлікт інтересів у діях секретаря міськради

Сьогодні Зарічний районний суд міста Суми мав слухати справу Андрія Баранова. Прокуратура інкримінує йому статтю “Порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів”. Йдеться про те, що Андрій Баранов брав участь у голосуванні на сесії міськради під час обрання на посаду секретаря, тобто голосував сам за себе і не повідомив про конфлікт інтересів.

“Той захисник, з яким я хотів укладати договір,  зараз у відрядженні, він повинен бути на робочому місці після обіду сьогодні. 20 числа я отримав повістку. Я у відпустці. Перед вихідними вручили повістку, тому не встиг підготуватися”, – говорить Андрій Баранов, секретар Сумської міськради.

Андрій Володимирович був завчасно повідомлений про дату і час проведення судового розгляду. Крім того йому були роз`яснені його процесуальні права, право на захист, право мати захисника.  На це судове засідання він був завчасно попереджений про час і місце засідання. Я вважаю, не буде порушено прав особи так”, – говорить прокурор Володимир Ковтун.

 Через необхідність залучити адвоката для Андрія Баранова, у засіданні оголосили перерву до 31 жовтня. Санкція статті – штраф  від 1700 до 3400 гривень. Нагадаю, стосовно секретаря міськради Андрія Баранова є ще одна справа. У ній, за рішенням Зарічного районного суду міста Суми, яке не було скасовано в апеляційній інстанції, посадовець має сплатити 850 гривень штрафу за несвоєчасне подання декларації.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь