Прокурор озвучив нові факти про прихований труп під Глуховом

Експерт і слідчий обласної прокуратури у лісі за селом Соснівка Глухівського району знову знайшли людські останки – три кістки.

На тому самому місці, де 23 вересня грибники бачили череп і де 26 жовтня співробітники СБУ знайшли жіночий шиньйон. Повторно глухівський ліс обстежували у рамках розслідування приховування злочину співробітниками Глухівської поліції, повідомив Олександр Глядчишин, начальник відділу прокуратури Сумської області.

«Це ключиця і дві кістки із кисті руки. Ці останки будуть спрямовані для проведення експертизи, зокрема, ДНК-дослідження. Сьогодні вже можна говорити, що має місце неналежне виконання працівниками Глухівської поліції їхніх службових обов’язків»,  – заявив О. Глядчишин.

Та, за його словами, закон передбачає кримінальну відповідальність тільки за приховування тяжкого або особливо тяжкого злочину. Доки не встановлено як померла людина, чиї останки знайшли в лісі, – природньо чи це насильницька смерть, говорити про притягнення працівників поліції до кримінальної відповідальності зарано.

Прокурор також повідомив, що глухівські поліцейські відмовились пройти інтерв’ю на детекторі брехні. Показання ж грибників стосовно знайдених останків, за його словами, поліграф підтвердив. Крім того, Олександр Глядчишин спростував інформацію, що останки можуть належати викраденому Сергію Лихману чи зниклому безвісті прокурору, оскільки вони не мали золотої коронку, яку бачили у знайденому черепі грибники.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь