Проти проросійських сил: у Сумах мітингували під стінами офісу Олександра Соколова

Мітингувальники називають чоловіка очільником політичної партії «Наші» в Сумах. Опівдні 20 людей – це члени організації «Вільні люди» та Молодіжного Націоналістичного конгресу – прийшли  на площу Незалежності.

«Ми проти Олександра Соколова, тому що він є очільником партії «Наші». Це партія проросійська, депутата, який намагається російську культуру перемістити в Українську державу. Ми, звісно, держава незалежна , ми за незалежність України», – розповів учасник акції Антон Заставний.

 «Акція відбувається в місті Суми в рамках всеукраїнської кампанії «Стоп реванш». Ми прийшли під офіс партії «Наші», лідером якої є Олександр Соколов. Нам не потрібні люди, які пропагують російські цінності в українській політиці і триматимуть курс на Російську Федерацію. Партію очолює Євген Мураєв, колишній представник «Партії регіонів», – розповів організатор акції Валерій П’ятаченко.

На місці проведення акції працюють патрульні поліцейські. Про їх присутність вранці попросив Олександр Соколов. Акція під стінами приймальні тривала впродовж 20 хвилин. У цей час двері приміщення лишалися зачиненими. Свою позицію Олександр Соколов висловив нам після обіду. Себе назвав не очільником, а прихильником партії «Наші»: «Я вважаю цю акцію безглуздою. Якщо ви знаєте мою діяльність у місті, я ніколи не ставив під сумнів суверенітет, незалежність нашої держави, не закликав до повалення державного ладу в країн».

Євгеній Мураєв – позафракційний народний депутат. Він створив партію «Наші» і зараз збирає однодумців. До цього був членом партії «За життя». Перший з’їзд делегатів партії «Наша» відбувся 25 вересня. 8 червня  цього року в Генеральній Прокуратурі відкрили провадження щодо Євгенія Мураєва за статтями «Державна зрада» та «Завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину».

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь