Протягом тижня в області знешкоджено 7 боєприпасів часів війни

Піротехнічною групою Міжрегіонального центру швидкого реагування Державної служби України з надзвичайних ситуацій (м.Ромни) було вилучено та знищено 158 мм. реактивний снаряд, 4 артилерійських снаряди (152, 122 мм.) та 2 мінометних міни (82 мм.) часів Великої Вітчизняної війни в Сумському, Глухівському, Краснопільському, Тростянецькому районах.

Зокрема, поблизу с.Лісне Краснопільського району під час польових робіт працівники місцевого фермерського господарства побачили предмет схожий на боєприпас, що стирчав із землі. Про це люди повідомили рятувальників. На місце прибули піротехніки Державної служби з надзвичайних ситуацій, які ідентифікували знахідку як 122 мм. артснаряд. Фахівці, за допомогою спецобладнання, обстежили навколишню територію і дістали з землі ще 2 аналогічних боєприпаси. Артснаряди вивезли у спеціально відведене місце і знищили шляхом підриву.

Загалом, з початку року на Сумщині зафіксовано 177 випадків виявлення вибухонебезпечних предметів часів війни. Рятувальники наголошують: знайшовши підозрілий предмет схожий на боєприпас, ні в якому разі не торкайтеся його, а тим більше не намагайтеся вилучити та перенести, про знахідку терміново повідомте місцеві органи влади або безпосередньо Службу порятунку за номером «101». Пам’ятайте, що роботи з вилучення та знешкодження боєприпасів можуть проводити лише відповідні фахівці – піротехніки Державної служби України з надзвичайних ситуацій!

Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь