Проїзд у транспорті для афганців компенсуватимуть


Пільговий проїзд «афганців» перевізникам будуть компенсувати з обласного бюджету. Про це напередодні Дня вшанування учасників бойових дій  на території інших держав повідомили в Департаменті соцзахисту області.

   “В області такий людей у нас 4,5 тисячі. Це солдати, офіцери, які приймали участь у воєнних конфліктах на території інших держав, найбільше їх, звичайно, з війни в Афганістані. Ці особи мають право на пільговий проїзд, безкоштовний в усіх видах транспорту, без обмежень на всій території України. На сьогодні держава субвенції не надає на відшкодування перевізникам пільгового проїзду, тому у нас на місцевому рівні прийнята обласна програма про здійснення компенсаційних виплат, також аналогічні програми діють в інших містах та районах області” – говорить Людмила Мусіяка – заступник директора департаменту соцзахисту населення Сумської ОДА

Нагадаємо, День вшанування учасників бойових дій  на території інших держав в Україні відзначають завтра, 15 лютого на підставі Указу Президента від 2004 року.

 

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь