Прибудинкові території ремонтують у близько 30 дворах Сум

Вулиця Іллінська, 51 – тут два тижні тривають роботи над ремонтом прибудинкової території. Вартість робіт 4-х дворів навколишніх будинків – близько 5-ти мільйонів гривень.

«У цьому році зі 102 дворів близько 40 пройшли через систему «Прозорро», я маю на увазі, що вони вийшли за суму у півмільйона. Два я пам’ятаю – це Заливна, 9 та 11. Два двори вартістю близько 7 млн»,- розповів начальник управління капітального будівництва та дорожнього господарства Сумської міськради Віталій Шилов.

Наразі роботи по облаштуванню прибудинкової території роботи розпочаті у 30 дворах. Всього цьогоріч запланували зробити 102. На це з міського бюджету планують витратити близько 60 млн грн.
Де саме ремонтуватимуть – пояснив перший заступник сумського міського голови Володимир Войтенко«В тому році, по особистим прийомам міського голови, по зверненням депутатів вибиралися всі заявки наших мешканців, опрацьовувалися . Ну і звичайно, що ті двориякі були в найгіршому стані вони в першу чергу потрапили до заявок. Плюс, там враховувалось, де найбільше будинки наші, поверховість. Ну і звичайно, де найзаслуженіші мешканці наші – там, де найбільше пенсіонерів».

«До будівництва «євродворів» великих претензій не має, хоча я вважав, що краще будинки ізолювати, тому що це великі затрати мешканців, але як бачите, як і адміністрація, мешканці при тому, що обурюються, що необхідні труби, теплотраси та утеплення будинків, але всі дуже раді. За показниками, які надані, плитка якісна і досить довго має простояти. По бордюрах були питання – «Шляхрембуд» розпочав уже монолитні бетонні встановлювати. Цей бордюр, який вібропресований пропадає, коли на нього заїжджає техніка – він не витримує. А монолітний – проблема з цементом буває», – розповів член громадської комісії з питань ЖКГ Сумської міськради Володимир Дворніченко.
Окрім цього, на Іллінській, 51 планують відновити ігровий майданчик зі штучним покриттям вартістю близько 2,5 мільйони. Тендер на ці роботи оголосили 21 травня.
Нагадаємо, торік у Сумах оновили прибудинкову територію 72-х дворів на близько 60 млн грн. У 2018-му таких буде, нагадаю, до сотні дворів. За підсумком проведених тендерів, ремонтуватимуть територію 8 фірм, із яких 7 – пов’язані між собою засновниками. А 4 – зареєстровані за однією адресою – м. Суми, вул. Рубіжна, 10. За цією ж адресою зареєстроване ТОВ «Зеніт-Брук». Ця фірма у 2018-році виграла у 30-ти тендерах на замощення плиткою.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь