Припис УДБК: Зупинити будівельні роботи по реконструкції універмагу «Київ»

Зупинити будівництво універмагу “Київ”. Про це після перевірки, звернення на яку написав головний архітектор Сум Андрій Кривцов, повідомило у приписі Управління державного архітектурно-будівельного контролю. Розбудову універмагу розпочали у липні, тоді велися підготовчі роботи, нині звели металеву конструкцію та зробили дах.  Влітку з’явилося і фото проекту майбутнього оновленого універмагу.

Перевірка, яку розпочали у вересні, виявила, що відсутня дозвільна та проектна документація. У приписі 5 жовтня повідомили: “припинити будівництво та усунути порушення”. Сьогодні будівельні роботи тривають.

Максим Корнієнко, член громадської комісії з питань бюджету зазначив: “Із точки зору пересічного мешканця, там крім візуальної проблеми, законодавчого погодження, є ще й серйозна проблема з безпекою, ну мені страшно ходить під тим сараєм, більш ніяк його не можна назвати, зараз влаштовується оцей навіс над парковкою, прийде час і воно колись завалиться; там ескіз абсолютно смішний, той ескіз, який був викладений на сторінці, там дороги навіть немає, там сквер щастя переростає в універмаг”.

Анатолій Довбня, начальник управління державного архітектурно- будівельного контролю: “Приписом ми забов’язали призупинити роботи, з сьогоднішнього дня розпочато розгляд тих документів, які вони надалироз’яснюючи їхні дії і ситуацію з проектою документацією, вони надали декларацію, якою підтверджують, що виконання робіт вони розпочали в 4 етапи, і на сьогоднішній день іде 2 етапвона була видана в минулому році”. 

Отримати коментар керівництва універмагу не вдалося – на робочому місці директора не було.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь