Призначили дату обрання начальника Сумського кадетського корпусу


Конкурсу бути. У Міносвіті призначили дату обрання начальника Сумського кадетського корпусу. Запланували відбір на 5 жовтня – дату нам озвучили прес-службі відомства.

В’ячеслав Шиманський, заступник директора департаменту кадрового забезпечення Міністерства освіти та науки України, говорить: «Документи вже не приймаються. Поданих кандидатур було 5. Лише один відповідав умовам визначеним в оголошені про конкурс. У першій декаді жовтня буде проведена конкурсна комісія, буде виданий відповідний наказ, на якому комісія розгляне кандидатуру одного з претендентів, який відповідає умовам конкурсу – Свідлов Юрій Іванович»

Конкурс мав відбутися 22 вересня. Його перенесли через відсутність двох третин членів комісії. Наразі місцеві прокурори ведуть слідство у двох справах, які стосуються того, що відбувається у кадетському корпусі. Це – історія про закупівлю масла, збір батьківських грошей та ремонт у квартирі сина очільника закладу, за, начебто, обіцянку прилаштувати одного з випускників ліцею до вишу.

Михайло Моісєєв, прокурор Сумської місцевої прокуратури, розповів: «Одне кримінальне провадження, в якому два епізоди. За заявою фізичної особи про вчинення шахрайських дій службовими особами державного ліцею. Зловживаючи довірою батьків учнів вказаного закладу заволоділи їхніми коштами. Здійснюється досудове розслідування по другому епізоду. За фактом того, що з метою отримання перемоги у тендерних торгах на поставку продуктів харчування до вище вказаного навчального закладу фізичною особою, підприємцем, вносилось до офіційних документів не правдиві відомості.

У військовій прокуратурі Сумського гарнізону коментувати кримінальне провадження, пов’язане з ймовірною протиправною діяльністю Юрій Свідлова, щодо ремонтів квартири та домової церкви у навчальному закладі відмовились. Військовий прокурор Ігор Галичанський послався нате, що нових обставин у цій справі не має. Коментар Юрія Свідлова щодо його участі у конкурсі та кримінальних проваджень нам отримати не вдалося. Телефон начальника кадетського корпусу вимкнений.

4 вересня на апаратну нараду до міського голови приходили члени батьківського комітету – на підтримку діючого керівника ліцею. Разом із тим є група батьків, які виступають проти такого керівника. Наразі Юрій Свідлов працює у статусі виконувача обов’язків начальника кадетського корпусу. Очолює кадетський корпус він із 2007 року.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь