Питання отрутохімікатів з Тепличного вирішуватимуть ще тиждень

Рішення питання із отрутохімікатами з району «Тепличного» відклали до наступного четверга. За словами Сумського міського голови Олександра Лисенка, вчора, на засіданні спеціально створеної для вирішення цього питання комісії – не визначились із тим, де зберігати отрутохімікати.

 «Я вчора дав доручення продовжити роботу комісії на тиждень. Я думаю, він буде таким підсумковим. Є порозуміння, щодо виділення коштів – є порозуміння щодо перезатарювання. Єдине, що залишилось опрацювати питання, де будуть зберігатися. Бо обласне управління екології наполягає, щоб вони зберігались на території міста Суми, ми все ж таки наполягаємо, щоб це не була територія міста Суми», – прокоментував ситуацію Сумький міський голова Олександр Лисенко.

На початку цього тижня міський голова говорив, що питання зберуться вирішувати у четвер. А минулої п`ятниці, 9 лютого, члени «Правого сектору» та громадського об’єднання учасників збройного конфлікту «Граніт» завантажили  отрутохімікати у мішки та привезли їх до будинку міського голови Сум Олександра Лисенка та голови обласної адміністрації Миколи Клочка. Протягом року люди зверталися до Сумської

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь