Радарів на дорогах Сумщини поки нема

На дорогах поновлюють радари.  Засоби контролю швидкості станом на 8 жовтня мають 13 областей та столиця. Про це розказав заступник начальника департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький:

“Цей прилад дозволяє фіксувати швидкість на досить великі дистанції. Робоча дистанція і максимальна – 1200м , може бути збільшена до 1500м”, – говорить він.

Сумської області у переліку областей, як тримали пристрої, зараз немає. Коли вони надійдуть, у патрульній поліції області не знають – скерували до прес-служби Департаменту поліції України.

“Наразі у патрульної поліції є близько 25 радарів. Їх нам передали після повірки. Скільки їх ще прийде до нам – невідомо. Їх ми отримали вже повіреними. Дат немає. Скільки повірка займе часу – не від нас залежить”, – повідомила телефоном начальниця відділу прес-служби Департаменту патрульної поліції України Яна Кутова.

Радари, які планують використовувати для вимірювання швидкості руху – не нові. Це пристрої, які були у використанні.  Приміром, той, що показали нашим київським колегам, 2012 року випуску. Відсьогодні й до 15 жовтня радари тестуватимуть – тобто за перевищення швидкості порушників не каратимуть, повідомив Олексій Білошицький. Далі – складатимуть адмінпротокол. Нагадаю, з 27 вересня за перевищення швидкості можуть оштрафувати на 3 тис. 400 грн.

Буде вагомою доказовою базою, тому що саме за перевищення швидкості радар є доказом у справі. І єдина проблема – належним чином зафіксувати дані порушення, оскільки, зазвичай, виникає питання у судді з повіркою даних приладів, реєстрацією та використанням поліцейськими, і, відповідно, належним чином фіксування тих чи інших порушень”, – такої думки про поновлення застосування на дорогах приладів вимірювання адвокат Олекса Чубин.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь