Райлікарня та школа Лебедина до сьогодні були без тепла

У Лебедині відучора учнів однієї зі шкіл відправили на канікули – бо немає тепла в школі. Це сталося через відсутність лімітів у місцевого постачальника.

“Ми готові були до опалювального сезону, проблема в тому була, що договори на постачання газу видає “Нафтогаз України”. Був липень, серпень, вересень – Нафтогаз ці договори не видавав.  3 жовтня скинули проекти договорів. Ми їх скинули на Київ і 20 числа вони були підписані. Будинки всі опалюються. Не постачалося тепло в Центральну районну лікарню і школу №6. Вимушені були відправити дітей на канікули”, – говорить Олександр Бакликов, Лебединський міський голова.

“Сьогодні були передані ліміти для теплових організацій м. Лебедин. Після проведення комплексу робіт тепловиками   «Сумигаз» підключить до розподілу газу. Без надання інформації про ліміти ми не маємо права розподіляти газ”, – говорить Анастасія Шимаріна, речник ПАТ “Сумигаз”.

“Зараз ми запускаємо, я в Лебедині біля котельні. Вирішили питання з ПАТ «Сумигазом» і зараз запускаємо котельню”, – говорить Павло Любивий, директор КП “Лебединтеплоенерго”.

Чому вчасно не підписали договори на постачання газу, – ми написали запит до НАК “Нафтогаз України. Чекаємо на відповідь. За інформацією Олександра Бакликова, подача тепла не вплине на оголошені канікули для учнів 6-ї школи. З відпочинку дітей зараз не повертатимуть. Пропущені заняття відпрацюють пізніше, а наступний тиждень школярі не вчитимуться планово.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь