Ремонт мосту на Горького у жовтні не завершать

Капітальний ремонт мосту по вулиці Горького у Сумах, який підрядник планував закінчити наприкінці жовтня, триває.

Які роботи залишилося зробити і коли завершать ремонт мосту керівництво підрядника відмовилося коментувати на камеру. Відповіли письмово:”На кілька тижнів графік завершення робіт на мосту по вулиці Горького змістився через виявлений брак, який був допущений 50 років тому при будівництві споруди. Коли нами був виявлений брак, одразу направили зміни в проект. На місце грунту, який там був, облаштували монолітні плити (по одній з кожного боку мосту). Наразі на мосту вже облаштована монолітна стяжка, після чого буде укладена гідроізоляція і потім дорожнє покриття. Паралельно аналогічні роботи будуть зроблені на тротурах, а також будуть замінені перила. Якщо погодні умови не нашкодять, то плануємо в першій половині листопада завершити роботи”.

У Департаменті інфраструктури міста, який є замовником робіт, кажуть, що ремонт затягнувся через вимушені зміни до проекту ремонтних робіт.  “Як показав графік виконання робіт, були включені додаткові роботи задля безпеки. Все робиться зі змінами в проекті, тому що на час досліджень  Харківським автодорожнім інститутом, не можна було передбачити ті х речей, які були виявлені під час вскриття дорожнього покриття, під час заміни тротуарів, комунікацій”, – розповів Віктор Павленко, речник департаменту інфраструктури міста.

 Ремонтні роботи на мосту підрядник розпочав у липні цього року і згідно  договору ремонт мають виконати до 10 грудня 2018 року.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь