Різдвяний забіг, перший легкоатлетичний чемпіонат року та баскетбольний тур

Різдвяний пробіг. На символічний крос запрошують сумчан у неділю, 7 січня. Початок о 13-й годині. Бігтимуть навколо озера Чеха. Збір поблизу підземного пішохода на СКД. Нагадаю, що це не перший зимовий пробіг для сумчан. 1 січня подібний влаштував спортивний клуб «Скіф». Бігли також на озері Чеха дистанції від 3-х до 15-ти км.

 

Перші легкоатлетичні змагання року. Сумський манеж прийматиме Відкритий чемпіонат Сумської області з легкої атлетики. Його учасниками стануть юнаки та дівчата –  дорослі й ветерани. Крім атлетів Сумщини там позмагаються спортсмени з інших областей України. Цими стартами розпочнуть легкоатлетичний рік 15-16 січня. Попередньо, 2018-й мала відкривати Спартакіада серед Вищих навчальних закладів 9-10 січня. Але змагання перенесли на березень. Також на цей зимовий сезон у Сумах заплановані п’ять Всеукраїнських змагань: це чемпіонати серед атлетів різного віку. Нагадаю, що з 10 січня у Сумах відбудеться перший навчально-тренувальний збір легкоатлетів від Східного Державного центру.

 

За тиждень сумські баскетболісти продовжать виступи у чемпіонаті України вищої ліги. Баскетбольний клуб «СумДУ» на своєму майданчику прийматиме миколаївську команду «Ніко-баскет». 12-го січня гра розпочнеться о 18:00, наступна – 13-го січня о 12:00 на майданчику третього корпусу СумДУ. Нині підопічні Ярослава Ковальова та Андрія Білозерського посідають третю сходинку турнірної таблиці у групі 1.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь