Роботи учасників ленд-арт симпозіуму показали на світлинах у Сумській міській галереї

«Простір покордоння» — ленд-арт симпозіум, що діє поблизу села Могриця на Сумщині з 1997 року. Він збирає митців та творчу молодь з різних куточків України. Їх арт-обєкти, зображені на фото, представлені у першій залі галереї.

Дайджест з попереднього симпозіуму представляє роботи учасників з різних міст України: Києва, Вінниці, Харкова, Дніпра, Львова. А в іншій залі представлений проект професійних

«У всьому світі вже давно зацікавлені художниками ленд-арту. У нас в могриці на рівні україни унікальна стаціонарний майданчик, якого немає ніде в україні, тому я весь час думаю: у нас колись зацікавляться художниками ленд-арту, які могли б зробити парк? Зрозуміло, художники без допомоги не можуть цього зробити»,- поділилася співзасновниця ленд-арт симпозіуму Наталія Кохан.

 «Ленд-арт виникає десь влітку. так взагалі-то все життя наповнюється інши. це така маленька віддушина, яка радує і підтримує. а що виходить? виходить спонтанно: раз – вийшло», – розповів співзасновник симпозіуму Олег Кохан.

Виставка про розвиток діалогу людини з довкіллям у стінах Сумської міської галереї діятиме до 2 липня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь