Російські військові знову забрали життя українського бійця

Без коханого чоловіка та рідного сина залишилася сім’я Стеценків. 3 дні тому на Луганщині поклав голову за свободу України ще один юнак. Йому було лише 24, але він був справжнім мужнім сином своєї країни.
Сім’я Вадима пережила його смерть двічі. На початку тижня їм повідомили про загибель хлопця. Впізнавати тіло тоді поїхав дядько Вадима та з впевненістю повідомив – то не він. Однак, коли на хлопця подивилися батьки, зрозуміли, що втратили сина. Вадима ховали в закритому гробу через поранення в голову.
У селі Миколаївка у хлопця залишилася молода дружина та батьки. Проводжати Вадима Стеценка прийшли всім селом. Тут кожен його знає. Та кожному нестерпно важко говорити про юнака у минулому часі.
Хлопець потрапив у першу хвилю мобілізації. На передову Вадим поїхав у кінці березня. Був старшим навідником системи залпового вогню «Ураган». Його 9-та батарея виконувала завдання під Луганськом.
Якщо герої дійсно не вмирають, пам’ять про молодого хлопця, батьків якого російські загарбники зробили сиротами, залишиться не лише у серцях рідних і друзів. Про нього та про тих, хто лежить разом із ним, згадуватиме кожен українець, говорять в селі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь