Розгляд справи мера у суді призупинили до його одужання

Це рішення сьогодні озвучила суддя Зарічного районного суду міста Суми. Клопотав про це – прокурор. Адвокат міського голови – заперечував.

«Враховуючи те, що Лисенко Олександр Миколайович перебуває на лікарняному, враховуючи вимоги частини 4. ст. 278, про адміністративні правопорушення вважаю за необхідне винести постанову про зупинення строку розгляду даної справи про адміністративне правопорушення, пов’язане з корупцією до явки у судове засідання Лисенка Олександра Миколайовича», – повідомив прокурор Євген Кунда.
«Законом передбачено, що справу про адміністративне правопорушення пов’язані з корупцією розглядають протягом 15 діб. Фактично, в даному випадку – ці 15 діб уже давно спливли. Спливли, вони не з вини суду, шановний суд, а у зв’язку з поважним причинами, те що фактично Лисенко не з’являвся у судове засідання – прокурор перед судом таких клопотань упродовж усього судового строку не ставив. Я вважаю, що в даному випадку винесення будь-якої постанови в порядку тієї норми, яку зазначив прокурор є незаконним», – відкоментував адвокат Сумського міського голови Василь Матішинець.
«Така причина, як лікування і знаходження на лікуванні є підставою для зупинення строку розгляду адміністративної справи то враховуючи норму статті вона не передбачає запитувати думку. Саме того, хто перебуває на лікуванні. Суд зупиняє розгляд справи до 19 березня»,– озвучила прийняте рішення суддя Ірина Клімашевська.
За довідкою, наданою захисниками, міський голова наразі на лікуванні у лікарні №1. Нагадаю, протоколи про адмінпорушення, пов’язані з корупцією, вручили Олександрові Лисенку 16 січня цього року. Склали їх за те, що він голосував за призначення собі премії.  Якщо вину посадовця доведуть – йому загрожує штраф від 3400 до 6800 гривень. Наступного разу, справу розглядатимуть 20 березня. Розглядати ж справу у суді почали 30 січня. 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь