Справу про вбивство собаки у Сумах відклали через неявку захисника


Адвокат чоловіка, якого обвинувачують у вбивстві безпритульного собаки, не прийшов на судове засідання. За словами судді, чоловік був належним чином попереджений про час розгляду справи. Захиснику телефонували 6 разів, чекали на нього 15 хвилин, але отримати відповідь від Володимира Семиволоса не вдалося.

 «Вважаю,що така поведінка недопустима , оскільки він порушує процесуальні права інших учасників процесу, які їх виконують добросовісно. Вважаю за необхідне відреагувати і направити лист до кваліфікаційної комісії для з’ясування питання поважності причин відсутності адвоката на сьогоднішньому засіданні», – висловилася суддя Зарічного районного суду Ірина Клімашевська.

Обвинувачений у справі Олександр Сич висловив небажання слухати справу без захисника. Прокурор Дмитро Ємець попросив відкласти слухання на іншу дату, щоб не порушувати права особи на захист.

 Ми теж намагалися додзвонитися адвокату обвинуваченого, щоб запитати про причину його відсутності на засіданні – слухавку чоловік не взяв. Убивство собаки сталося в Сумах у березні минулого року на ринку Хіммістечка.Зараз Зарічний районний суд розглядає справу повторно:  7 листопада Апеляційний суд області скасував рішення першої інстанції – про арешт обвинуваченого на три місяці. Тепер справу продовжать слухати 29 березня.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь