Розклад «зимового» забігу та попередній склад учнів ЦОПу


У Сумах готуються до новорічного забігу. 17-го грудня у міському парку імені Кожедуба відбудеться «Забіг святого Миколая». Розпочнеться захід підтвердженням реєстрації з 10:40. Потім відбудеться загальна руханка. Старт забігу на 1 км пролунає о 12:35, а основний, на 6 км, о 12:45. Траса пролягатиме від арки-входу у міський парк до стадіону «Ювілейний», фінішуватимуть спортсмени також біля входу у місткий парк відпочинку.

 

Попередній склад спортсменів і тренерів «Східного Державного центру з олімпійської підготовки з легкої атлетики» – представила Федерація легкої атлетики України. Остаточно затвердять його на Виконкомі 16-го грудня у Києві.

До складу ЦОПу, який має запрацювати з 1 січня 2018 року, увійшло 8 штатних тренерів, із них три – сумські. Спортсменів поки 53, список мають розширити до 60 вихованців: 30 – основного складу та 30- змінного. Директором центру призначили Віталія Коржа, нині виконуючого обов’язки голови установи.

Крім цього, оприлюднили попередній склад штатної збірної команди України з легкої атлетики. Туди потрапили майже 26- спортсменів, із них майже 15-ть атлетів Сумщини. Це – Інна Кашина, Євген Гуцол, Віталій Бутрим, Оксана Шкурат тощо.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь