Розпочалася реєстрація до патріотичного табору «Коловрат-2018»

На Сумщині стартувала реєстрація на цьогорічний табір «Коловрат імені Романа Атаманюка».  Юнацький наметово-патріотичний табір щороку влаштовують у селі Вільшанка,  на межі Сумського та Краснопільського районів. Таборовиками можуть стати діти 13-17 років. Для цього треба заповнити гугл-анкету та пройти співбесіду.

Кароліна Романченко, співорганізатор табору, говорить: «Ми спілкуємось, пояснюємо, що там не легко буде, бо це треба перевірити себе духом. Інколи бувало й таке, що батьки приводять , кажуть, виховайте, будь ласка. Але нам головне, щоб було бажання безпосередньо вашого хлопця чи дівчинки. Інвентар, намети, звісно, все є. але хочеться вдосконалюватись, купляти щось нове. Наприклад, умивальники, те, що перше мені в голову прийшло. Ложки, які вони часто гублять, ми докупляємо часто. У цьому році ми отримували фінансування на конкурсі проектів від Сумського управління молоді і спорту».

Зміна почнеться 1 липня, триватиме до 14-го. Цей «Коловрат» – 14-й. Місць для дітей на нього 60-т. Працюватимуть там 10 вихователів. На честь загиблого на Сході України Романа Атаманюка табір назвали у 2015 році.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь