Рятувальники допомогли громадянам зі Сходу облаштуватися на новому місці

Протягом 1-2 вересня співробітники Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області зустріли 5 громадян з районів проведення антитерористичної операції (серед них 3 дітей).
Через регіональний штаб з питань соціального забезпечення громадян, які прибувають зі східних та південних областей України, було оперативно вирішено питання щодо їх проживання. Родинам допомогли дістатися смт Недригайлів, де їх розмістили у гуртожитку місцевого вищого професійного училища. 15-річного юнака, який прибув разом з матір’ю з м.Кременна Луганської області, вже зарахували студентом цього ж навчального закладу. 12-річну дівчинку (вона приїхала з тіткою та її        2-річним сином з Донецька) оформили ученицею місцевої школи.
До речі, у гуртожитку училища вже проживає 27 громадян зі Сходу та Півдня України. Керівництво закладу облаштувало для них кімнати для приготування їжі та відпочинку. Було виділене  окреме приміщення для школярів, де вони зможуть у спокійній обстановці готувати домашні завдання.  На черзі – створення ігрової кімнати для малят.
Зараз у Недригайлівському районі розміщено на тимчасове проживання 161 особу, серед яких – 39 дітей. Загалом, Сумщина вже прийняла більше 3600 жителів зі східних областей та Криму, в тому числі 1244 дитини.
Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь