Секретаря Сумської міськради Андрій Баранова оштрафували за несвоєчасну декларацію


Апеляційний суд Сумської області погодився з позицією прокуратури та суду першої інстанції щодо відсутності поважних причин для несвоєчасного подання чоловіком декларації за минулий рік. Рішення набрало законної сили. Разом із тим суму штрафу, який виписали чиновнику, зменшили – з 1700 до 850 гривень.

 «Те, що було сьогодні в суді – як першої інстанції, так і в Апеляційному – схоже на цирк. Суддя, не дивлячись навіть на листи НАЗК щодо того, що не притягаються особи, які в відповідний період не подали декларації з приводу того, що не працювала система належним чином, є заяви керівників відповідних структур,є листи після закінчення терміну декларування, – на жаль, суд абсолютно не дослухався ні до яких аргументів», – відкоментував цю ситуацію секретар Сумської міської ради Андрій Баранов. За словами Андрія Баранова, штраф він сплатить, але має претензії до суду, тож подаватиме скаргу до Вищої ради правосуддя.

В Апеляційному суді давати будь-які коментарі з приводу винесеної Ухвали сьогодні відмовились – послались на кінець робочого дня.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь