Секретарю Глухівської міськради повідомили про підозру

Секретарю Глухівської міськради Олені Демішевій повідомили про підозру. За інформацією прокуратури Сумської області, причиною стало незаконне звільнення начальника управління праці та соцзахисту населення Лариси Громак. Остання є депутатом Глухівської міськради від фракції «Воля Народу»

 “Було встановлено, що підозрювана неодноразово примушувала свого підлеглого працівника, який одночасно є депутатом цієї міськради голосувати в унісон з командою керівництва міської ради. Голосувати за ті проекти рішень, які виносились на розгляд міської ради і почувши відмову голосувати за вказівкою свого керівника здійснювала погрози в присутності інших осіб, що вказаний підлеглий працівник не буде працювати в подальшому на даній посаді і в подальшому виконала свої погрози та незаконно звільнила”,  – говорить Володимир Кригін, начальник відділу прокуратури Сумської області.

 «Мене неодноразово Демішева запрошувала і говорила про те, щоб я вийшла із фракції «Воля Народу». Ні кажу, мене, кажу, народ вибрав.Ну вона сказала: «Ось подивитесь, що буде. Вперше мене звільнили 13 травня 2017 року за видуману анонімкуЯ пройшла піврічні етапи по судах, мене відновили, але мені знову було сказано: «У нас повинна бути атестація і Ви її не здасте, ми вас не атестуємо. Ну і знову мене 28 квітня звільняють у зв`язку із тим, що я не пройшла атестацію»,   – пояснює Лариса Громак, екс-начальник управління праці та соцзахисту населення Глухівської міськради.

В кінці липня жінку вдруге через суд поновили на посаді. На початку вересня вона звільнилася за власним бажанням. Коментар Олени Демішевої ми не отримали: у телефонній розмові вона попросила зателефонувати після 16 години. Після цього слухавку не брала. Та ми готові надати їй ефірний час, щоб висловити свою позицію. Додам, санкція статті за незаконне звільнення працівника з особистих мотивів передбачає штраф – від восьми з половиною до 17 тисяч гривень, або позбавлення волі від двох до п’яти років.  

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь