Семінар із права для школярів влаштували у Сумах

Про відповідальність школярам. На базі Сумської спеціалізованої школи №10 учням влаштували семінар із права для старшокласників. Усього зібралося близько 150 учасників.

« Хотілося б розширити свою правову базу певну і дізнатися щось нове, щось окремо від шкільної програми і більше розвинутися», – каже Юлія, учасниця семінару з права.

« Ці заходи дуже інформативні, вони нам знадобляться у майбутньому житті, вони нас розвивають, ми можемо проявити свої здібності і просто дізнатися цікаву інформацію», – додала Марія, учасниця семінару з права.

Основні теми семінару – цивільна, адміністративна та кримінальна відповідальність. Про це учням розповідали юристи, адвокати і судді.

«Даний захід проходить в рамках тижня правових знань, який проходить у нашому місті і в нашій школі в тому числі. В сьогоднішній ситуації в нашій країні це надзвичайно важливо, оскільки, на жаль, є багато нюансів, де порушується закон і діти, так само як і дорослі не знають, як захистити себе, свої права чи близьких», – зазначив Олексій Фоменко, вчитель із правознавства Сумської спеціалізованої школи №10.

«Щоб вони знали, як себе захищати в тих, чи інших ситуаціях життєвих. Знали, як поводити себе з оточуючими, з поліцією, наприклад, з правоохоронними органами, з іншими людьми. Щоб діти не вчиняли правопорушень кримінальних та адміністративних. Щоб знали, що за відповідні вчинки є і кримінальна відповідальність з 14 років і з 16 років є адміністративна відповідальність», – каже Семен Стадник, голова ГО ” Сумська правова служба”.

Такий шкільний семінар із права у Сумах відбувся вперше. Восени планують влаштувати подібний захід для усіх шкіл міста.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь