Шестеро поранених під час вибуху у нічному клубі залишаються в лікарнях Сум


Шестеро поранених залишаються в лікарнях. Йдеться про людей, які вчора травмувалися у Сумах під час вибуху, що стався в нічному клубі «Луна» . Один пацієнт знаходиться в міській клінічній лікарні, п’ятеро – в Сумській обласній.

Ольга Самойленко, заступник головного лікаря Сумської обласної лікарні, говорить: “Судинне, відділення травматології, відділення торакальної хірургії. Стан -задовільний. У двох пацієнтів – середньої тяжкості. Всі хворі, які у нас лікуються, вони перенесли операції. Це осколкове пошкодження обличчя, тіла, верхніх та нижніх кінцівок”

У Сумську клінічну лікарню номер 5 вчора, 10 червня, потрапило 2 людей. Одному із них вчора о 8 годині ранку зробили операцію.

Тетяна Ткач, заступник головного лікаря Сумської міської лікарні №5, говорить: «Нині у нас знаходиться одна людина. Інший пацієнт після надання медичної допомоги відмовився від подальшого лікування і пішов додому. Стан середньої тяжкості, стабільне. Планується йому виконати комп’ютерну томографію головного мозку. У нього осколкове пошкодження грудної стінки, черевної стінки, голови, верхніх та нижніх кінцівок»

10 червня, вранці, близько о пів на шосту ранку у нічному клубі “Луна”, який знаходиться в одному зі спальних мікрорайонів міста Суми, пролунав вибух. За інформацією начальника Сумського міського відділу поліції Павла Карабути, це була граната РГД 5. Підозрюваного затримали,зараз він знаходиться в ізоляторі тимчасового тримання. За клопотанням прокуратури чоловікові мають обрати запобіжний захід. Йому загрожує до 10 років тюрми.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь