Ще одне кримінальне провадження щодо Володимира Войтенка

Надати доступ до документів в міськраді. Така ухвала Зарічного райсуду міста Суми. Це в рамках кримінального провадження за фактом вимагання першим замом мера 5 тисяч доларів США за вирішення питання про передачу торгових приміщень в підземному переході на СКД в оренду. 30 березня із грошима затримали працівницю обласного центру зайнятості, яка за версією поліції, отримала кошти від сумського підприємця  з метою їх подальшої передачі Войтенку.

Володимир Войтенко, перший Заступник Сумського Міського Голови, говорить, що він 5 тисяч доларів не вимагав. Людина, яка прийшла, попросила допомогу у тому, щоб розібратися з відношенням з орендодавцем, який орендує цей підземний перехід. Вона один раз побула.

Йдеться про підземний перехід на перехресті СКД та Харківської. Тут 612 квадратних метрів. Зараз він в оренді до 2025 року.

Нагадаю, Володимира Войтенка, прокуратура обвинувачує у порушенні законодавства про працю, при ліквідації департаменту містобудування, також у голосуванні на сесії міськради  карткою іншого депутата та у нанесенні тілесних ушкоджень середньої важкості підприємниці під час конфлікту стосовно будівництва аптеки на СКД.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь