Шкільну лінійку на честь воїна провели у Сумах

У сумській школі №2 відбулася лінійка на честь їхнього випускника Сергія Пархоменка, який у 2014 році загинув в зоні бойових дій на сході країни. Бухгалтер без досвіду армійської служби, він пішов на війну добровольцем. Провоював кілька місяців, разом з товаришами потрапив у засаду супротивника. У школі Сергія Пархоменка встановлена меморіальна дошка, його згадують у дні пам’яті, зокрема, 5 вересня, у річницю загибелі.

В цей день на урочисту лінійку в школу №2 запрошують рідних Сергія Пархоменка та його бойових товаришів.

Галина Пархоменко – мама Сергія Пархоменка

Пам’ятаю, як вела в перший клас, пам’ятаю, як випускний був. Йому хотілося дійсно відбити ворога, дійсно захистити нашу Україну, щоб ми краще жили. Він взагалі був ідейний, він дуже, з самого маленького, патріот був. Я його просила, як і кожна мати просить: «Синок, хвате тобі, не ходіть туди», то він сказав: «Якщо не я, то хто? Я йду, щоб наші діти жили краще, щоб була вільна Україна»

Володимир Марченко – боєць батальйону «Айдар», командир Сергія Пархоменка

Не служивши в армії, він показав себе там справжнім бійцем.  Щодня він вчився воювати, був одним із тих, на кого я міг на 100% покластися. – Він не служив до цього в армії? – Ні, не служив, дуже хотів, але по стану здоров’я тоді не був, але тепер він показав себе. Він не довго воював, ми буквально місяць були на селищі Металіст в пригороді Луганську

Мамі Сергія Пархоменка передали медаль «За хоробрість у бою» від Луганської організації ветеранів АТО.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь