Школярі в Сумах писали листи військовим до Дня Святого Миколая

Зустріч військових з вихованцями центру позашкільної освіти відбулася сьогодні в Сумах. Присвятили її до Дня сухопутних військ України, який відзначають 12 грудня.

Зустріч відбувається в рамках всеукраїнської акції «Дякую захиснику», що триває на Сумщині з жовтня. Впродовж цих місяців у центрі позашкільної освіти діє виставка дитячих робіт. Сьогодні її поповнили виробами дітей із Бурині. Після цього поговорили з представниками військкомату.

 «Командування сухопутних військ і департамент освіти прийняли рішення провести виставки з 5 по 15 грудня. Усе це проводиться з метою того, щоб піднімати імідж Збройних Сил України, щоб військовослужбовці бачили, що народ їх підтримує, у зв’язку з цим проводяться акції і виставки», – розповів спеціаліст групи морально-психологічного забезпечення та зв’язків з громадськістю Сумського обласного військкомату Ігор Скібчик.

 «Заходи такого типу у нас відбуваються постійно. Немає такого вихованця чи педагога, який би не долучився  до всеукраїнської акції «Допоможи солдату» . Зараз тут – вихованці гуртка «Мій рідний край», це учні 24 школи, 6-го класу» , – розповіла   завідувачка туристсько-краєзнавчого відділу обласного центру позашкільної освіти Анна Маньковська.

Від діалогу перейшли до написання листів захисникам, що зараз виконують завдання в зоні проведення операції об’єднаних сил.

14 листів, написані сьогодні дітьми, планують передати бійцям  в зону проведення операції об’єднаних сил до Дня св. Миколая, 19 грудня.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь