Штраф у 850 грн має сплатити заступник прокурора Сумщини за підроблений лікарняний

Штраф у 850 гривень за підроблений лікарняний. Такий вирок сьогодні зачитала суддя Зарічного районного суду м. Суми у справі заступника прокурора Сумщини Сергія Маслюка. Окрім штрафу на чоловіка поклали погашення судових витрат на проведення експертизи 3711 гривень.

«В діях Маслюка відсутній склад правопорушень передбачений ч.1 ст.358, щодо підроблення заяви, ч. 4 ст. 358 щодо використання завідомо неправдивої інформації, а також ч. 1 ст. 190 ККУ, заволодіння бюджетними грошима у сумі 21 138 грн, тому за цими статтями його слід виправдати. Водночас, на переконання суду, Маслюк знав, що інформація, яка міститься у листку непрацездатності про його хворобу та лікування у період з 7 по 18.08. 2017 є неправдивою. Така мета має конкретний характер і зокрема означає прагнення Маслюка отримати право на 12 днів відпустки у вересні 2017 року. Визнати винним у вчиненні кримінального правопорушення передбаченого ч.4, ст. 358», – зачитала вирок суддя Зарічного районного суду м. Суми Ірина Клімашевська.

Сам Сергій Маслюк на оголошення вироку не з’явився. У нього є 30 днів на подання апеляції.

«Зачитувався вирок півтори години, тому треба його аналізувати й, звичайно, стороною захисту буде подаватись апеляція», – прокоментувала адвокат Гелюся Безпала.

«На даний час, є рішення кваліфікаційно-дисциплінарної комісії прокурорів про звільнення заступника прокурора області з органів прокуратури. Крім того, наявність в особи судимості за вчинення умисного фактично позбавляє права таку особу працювати в органах прокуратури. Враховуючи, що особа перебуває у відпустці по догляду за дитиною застосувати дисциплінарне стягнення у вигляді звільнення на даний час не представляється за можливе», – розповів начальник відділу прокуратури Сумщини Андрій Байдак.

Як повідомили у прокуратурі, за наявними документами у декреті Сергій Маслюк перебуватиме до вересня цього року. А чи подаватимуть апеляцію – вирішуватимуть після вивчення вироку. Нагадаємо, що чоловіка звинувачують у тому, що він перебуваючи у відпустці у серпні 2017 року оформив неправдивий лікарняний у Сумській обласній інфекційній лікарні. У той же час, за інформацією прокуратури, він перебував на відпочинку у Яремчанському районі Івано-Франківської області. Після чого, попросив віддати йому невикористані дні відпустки та отримав 21 138 грн. Лікаря обласної інфекційної лікарні, що видала неправдивий лікарняний, суд оштрафував на суму 850 грн.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь