Слідство щодо минулорічної аварії на Веретинівці триває


Через 10 місяців після аварії. Минулого року у грудні 12-річну дівчинку збила машина на Веретинівці. Наразі слідство триває, винних не визначили. На місці аварії переходу для пішоходів чи відповідних дорожніх знаків не зробили.

Постраждала Софія день аварії не пам’ятає. через травми  перенесла трепанацію черепа, два тижні була в комі. Зараз Софія практично нічого не бачить через часткову атрофію зорового нерва.

Мати постраждалої, Альона Штепа, повідомила: “Дитина отримала інвалідність, перебуває на індивідуальній формі навчання. Водій, який здійснив наїзд на нашу дитину – це власник ресторанного комплексу «Модерн» – Баканов Леонід, зовсім не цікавиться станом Софії, елементарного вибачення ми також не дочекалися, зовсім не виходить на контакт, дитину жодного разу в очі не бачив, якісь кошти спочатку по чекам муж відвозив, і він компенсував”.

Батьки занепокоєні, слідство не рухається з місця. Батько постраждалої зазначив, що досі проводять ряд експертиз і головний доказ – відео з відеореєстратора машини, слідчий після аварії не вилучив, після чого його видалили.

Водій, що був за кермом авто, від коментарів відмовився, у телефонній розмові чоловік своєї провини не визнає.

Слідчі дії  у поліції ще тривають,  наразі призначено ряд додаткових експертиз, які роблять у Харкові. Якщо провину водія визнають, йому загрожує від трьох до восьми років позбавлення волі.

На місці аварії не облаштували пішохідний перехід, попри звернення батьків до міської влади. Діти з кінно-спортивної школи тут щодня переходять дорогу до зупинки. На лист-звернення від батьків постраждалої дівчинки у лютому відповіли, що зараз розробляється програма упорядкування пішохідних переходів. Після чого з цього питання звернувся із запитом депутат сумської міськради Олександр Зименко. Відповіді він не отримав досі.

Олег Сологуб, старший інспектор управління патрульної поліції м. Суми прокоментував: “Було проведено обстеження даної ділянки, де дійсно було виявлено необхідність встановлення там пішохідного переходу, однак згідно Закону про дорожній рух, функція організації дорожнього руху покладено на органи місцевої влади, на погодження до управління патрульної поліції має надійти схема нерегульованого пішохідного переходу, та його технічного облаштування, доки таких документів до нас не надходило”.

Коментар з приводу того, чому пішохідний перехід не облаштували, начальник Управління капітального будівництва та дорожнього господарства Віталій Шилов пообіцяв надати завтра, доки опрацьовує документи з даного питання. Заступник мера Олександр Журба сьогодні у відрядженні у столиці, надати відповідь теж пообіцяв завтра.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь