Слухали апеляцію секретаря Сумської міськради

Розгляд апеляції секретаря Сумської міськради, якого суд першої інстанції визнав винним у адмінпорушенні, пов’язаного з корупцією, відклали. Так вирішила суддя – час потрібен, щоб з’ясувати: на підставі якого документа, як йдеться у матеріалах справи, скасували частково рішення, за яке голосував посадовець, маючи конфлікт інтересів.

Юлія Філонова,  суддя Апеляційного суду Сумської області каже: «Те рішення, яке було прийняте за вашої участі, фактично було скасовано. Що це за документ, яким було скасовано?»

Cекретар Сумської міськради Андрій Баранов говорить: “Я одразу не скажу, яким саме документом було скасовано

Нагадаю, це історія про обрання секретаря та призначення йому та іншим чиновникам міської ради премії. Голосували за це – у лютому 2017 року.

Кирило Ткаченко, прокурор Прокуратури Сумської області:Згідно даних електронної системи ради, були присутні 32 особи, 10 – не голосували, «за» проголосували 22 особи плюс міський голова. Не має жодних підстав стверджувати,що  в разі не голосування Баранова Сумська міська рада на той час втратила б свою правомочність при прийнятті рішення

Юлія Молібог, захисник Андрія Баранова, каже:На пленарному засіданні на якому приймалося рішення від 22.02.2017 було 22 депутати, тому відповідно до кворуму, який в сумській міській раді, участь Баранова була обов’язковою , і якщо він не прийняв би участі, то не не прийнято було б рішення

16 березня Зарічний районний суд міста Суми визнав Андрія Баранова винним і оштрафував на 3 тис. 400 грн.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь