Слухали покази водія тролейбуса у судовій справі щодо аварії на проспекті Лушпи у Сумах

У справі щодо смертельної аварії на проспектіЛушпи сьогодні слухали покази водія тролейбуса, під колесами якого у лютому 2016 рокузагинула 17-річна студентка. У суді справу по суті слухають з березня минулого року.

Обвинувачений Ігор Конарєв надавав пояснення суду у письмовому вигляді – читав із аркуша.

Ігор Конарєв, обвинувачений, каже: “Я розпочав рух тролейбусу з повністю закритими дверима, по-іншому бути не могло, оскільки тролейбус не міг рушити з місця з закритими дверима згідно з технічних умов роботи механізму тролейбуса»

Прокуратура  була проти долучення цих пояснень до матеріалів справи.

Віталій Шаповал, прокурор Сумської місцевої прокуратури говорить: «Засідання проводиться ні в режимі відео конференції, ні будь-якому іншому режимі, особа присутня на засідання, стан її здоров’я дозволяє надати вільні пояснення, не за допомогою паперів, тому ми заперечуємо на долученні даних письмових пояснень

  Володимир Кругляк, захисник обвинуваченого: «Не всі мають досвід викладацької роботи, виступу, тому вони буди зачитані письмово. Це допомога суду для вирішення питання»

 Відповідати на запитання потерпілої обвинувачений відмовився.

Ірина Коробець, мати загиблої дівчини:  «Ти поїхав, а вона доганяла тролейбус, по пояс в снігу і впала тобі під заднє колесо? Свідки були, як двері відкривалися, дочка моя випадала. А ти доводиш, що вона самогубство зробила, впала тобі під заднє колесо, а ти не бачив і поїхав?

Олександр Капкін, суддя Зарічного районного суду м.Суми: «Суд вважає необовязковим долучати письмові пояснення до матеріалів справи на даній стадії, але якщо такі пояснення будуть надані у судових дебатах, це можна буде зробити. Суд повертає письмове пояснення разом з матеріалами. Вони зафіксовані на електронному носії»

 Наступного разу засідання у цій справі відбудеться 20 вересня. Тоді слухатимуть свідків обвинувачення. Нагадаю, аварія сталася 9-го лютого 2016-го року на пр-ті Лушпи, навпроти торговельного центру «Лавина». Обвинувачених у цій справі троє: водій тролейбуса – його обвинувачують за статтею «Порушення правил дорожнього руху», начальник служби руху КП «Електроавтотранс», якій інкримінують «Службову підробку документів» і начальник технічного відділу Управління капітального будівництва та дорожнього господарства міськради, він має відповідати за статтею «Порушення правил, що стосуються убезпечення дорожнього руху».

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь