Слухали свідків у справі заступника прокурора Сумської області Сергія Маслюка

Слухали свідків у справі Сергія Маслюка. Сьогодні – зі сторони обвинувачення – це працівники обласної інфекційної лікарні. Знімати їх обличчя люди заборонили. Під час засідання повідомили: відмітки про медичні призначення до історії хвороби заступника прокурора області вносили. Та чи дійсно перебував Сергій Маслюк на стаціонарному лікуванні в інфекційній лікарні у серпні 2017-го – сказати не змогли.

Далі обвинувачення та захист сперечались щодо показів заступника головного лікаря Ірини Троцької. Її слухали минулого разу 28 березня.

Захисник обвинуваченого Андрій Шестов каже:  «Непослідовність  показів Троцької,  логічні неузгодження і суперечність між показами, які вона давала на стадії досудового розслідування і на стадії судового. І це свідчить про те, що ці показання не заслуговують на довіру»

Начальник відділу прокуратури Сумської області Андрій Байдак каже:  «В разі виявлення протиріч в її показаннях сторона захисту мала можливість поставити їй запитання щодо цих протиріч. на мою думку будь-яких протиріч в показаннях, які вона надала суду – не було »

Суддя Зарічного районного суду міста Суми Ірина Клімашевська говорить: Покази Троцької будуть оцінені як окремо, так і в сукупності з іншими доказами»

Наступне засідання призначили на 3 травня – тоді слухатимуть свідків сторони захисту. Нагадаю, мова йде про заступника прокурора області Сергія Маслюка. Йому інкримінують підроблення листка непрацездатності та присвоєння 21-ї тисячі гривень бюджетних коштів. За таке передбачено до трьох  років обмеження волі. Наразі чоловік знаходиться у відпустці по догляду за дитиною до трьох років.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь