Справа Олександра Коваленка: тимчасово не судитиме

Вища рада правосуддя позбавила екс-голову Господарського суду Сумської області Олександра Коваленка права чинити правосуддя. Рішення оприлюднено 14 листопада. Про це клопотав керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький.

«…Перебуваючи на посаді судді господарського суду Сумської області і здійснюючи правосуддя, Коваленко О.В. матиме можливість знищити чи спотворити оригінал господарської справи № 920/1772/15, розгляд якої ще триває, впливати на свідків у кримінальному провадженні із числа працівників суду…», – зазначено у документі заступника Генерального прокурора України.

Павло Кравченко, адвокат Олександра Коваленка: ” Це чергові, стандартні фрази для переважної більшості справ, коли шаблонами певними мотивують ті чи інші подання. Окремого смислового навантаження вони не несуть. З іншого боку, фактично, у значній мірі це клопотання спрямоване на перешкоджання участі саме судді Коваленка в розгляді судової справи, яка ще не завершена. Це є нічим іншим, як впливом виконавчої влади на незалежність судової влади”.

Олександра Коваленка підозрюють у проханні неправомірної вигоди – 26 тис. доларів.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь