Справа патрульної поліціянтки: у суді слухали свідків і потерпілого

У Зарічному районному суді Сум продовжують слухати справу патрульної поліціянтки, що, за версією прокуратури, 13 травня перевищила повноваження і спричинила тілесні ушкодження сумчанину Миколі Перевізнику.

На засідання, як і минулого разу, потерпілий Микола Перевізник з’явився без адвоката. Він не уклав угоди з жодним захисником і не звернувся до центру надання безоплатної правової допомоги. Засідання почали з перегляду диску з відеозаписом, які прокурор просить долучити до матеріалів справи як доказ.

 «Чітко видно, що обвинувачена застосувала  надмірну силу – завдала два удари з великою силою по правій нозі потерпілого, також взутою ногою наступала на босу ногу», – прокоментував відео прокурор Євген Горобець.

 «Я не бачу, чи був це дійсно удар по нозі, якщо це був удар, – я не бачу, в яку частину,  я взагалі не побачила, що моя підзахисна давила взутою ногою», – прокоментувала адвокат обвинуваченої Оксана Сердюк.

Після долучення письмових доказів від прокурора та адвокат аслухали свідків у справі – подружжя Андрія та Ірини Чистякових. 13 травня чоловік з вікна своєї квартири зняв відео, яке розглядають як доказ у справі.

«Це були удари ногами, це було відтискання пальців, тобто наступання на голу частину ноги взуттям, пятою, продавлювання до лавки ногою, коли людина не чинить опору»,розповів Андрій Чистяков.

 «Чоловік дивився у вікно, покликав мене майже одразу,хвилин 5, 3 – і він мене покликав: неси телефон», – розповіла Ірина Чистякова.

Після цього перейшли до допиту потерпілого у справі. Микола Перевізник розповів: «Я погано пам’ятаю той день, я випив, і мені стало недобре. Я шукав лавку. Були якісь синці на мені, точно пам’ятаю , що на шиї, видно було, що хтось міцно мене придавив, був палець посинівший».

Розгляд справи продовжать 7 листопада. На наступному судовому засіданні, за пропозицією прокурора, планують заслухати чотирьох свідків.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь