Справа щодо вибуху будинку: прокурор просив обстежити обвинуваченого на предмет сп’яніння

Сьогодні в Зарічному районному суді мали слухати свідка у справі щодо вибуху будинку на проспекті Лушпи. На початку засідання прокурор Борис Рекуненко клопотав про виклик представників поліції і обстеження обвинуваченого на предмет алкогольного сп’яніння, а в разі підтвердження його припущення – про складення адмінматеріалів про неповагу до суду.

«Суд ухвалив задовольнити клопотання прокурора. Викличте наряд поліції, хай займаються особою. І  в подальшому вирішити питання про складення протоколу про неповагу до суду», – вирішив суддя Микола Шершак.

За словами прес-секретаря Зарічного районного суду Наталі Сидоренко, обвинувачений після завершення засідання залишив приміщення суду, не зустрівшись зі старшим судовий розпорядником. Розгляд справи стосовно вибуху  продовжать 26-го листопада.

Вибух у дев’ятиповерхівці на проспекті Лушпи, 52 стався  9 січня у квартирі на 1-му поверсі. Від ударної хвилі у будинку випали шибки до четвертого поверху. За версією прокуратури, чоловік, перебуваючи в стані алкогольного сп’яніння, від’єднав трубу газопостачання від газової плити, наповнив квартиру газоповітряною сумішшю і підпалив її. Якщо провину чоловіка доведуть, за умисне пошкодження майна йому загрожує позбавлення волі на строк від 3 до 10 років позбавлення волі.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь