Справа стосовно протоколів про корупцію Олександра Лисенка: слухали свідка та міського голову


Суд стосовно протоколів про корупцію Олександра Лисенка. У Зарічному районному суді міста Суми розглядають справу сумського міського голови. Сьогодні слухали пояснення від очільника міста та свідка у справі.

Олександр Лисенко, Сумський міський голова у своїх діях особистої зацікавленості не вбачає: “Я як міський голова повинен виконувати свої обов’язки: голосувати на сесіях, підписувати розпорядження, приймати рішення, відстоювати інтереси громади. Голосування мною за прийняття цього рішення  не є остаточним рішенням, щодо отримання цієї премії, бо у цьому рішенні ми голосували за розмір премії до відповідного відсотку “.

Далі послухали свідка – співробітника Нацполіції Євгена Мартиненко, який особисто складав протокол про корупцію Олександра Лисенка: “Міський голова ініціював особисто питання щодо умов оплати праці, і визначив це у відповідному проекті рішення, приймав це одноособово, потім виносить це рішення на сесії, під час оголошення порядку денного міський голова не зазначив публічно, що у нього існує конфлікт інтересів, у тій частині, що питання оплати праці стосується його особисто “.

На наступних судових засіданнях  26 та 27 лютого слухатимуть інших трьох свідків. Нагадаю, протоколи про адмінпорушення, пов’язані з корупцією, вручили міському голові 16 січня цього року. Склали документи за те, що він голосував за призначення собі премії, про це повідомили у Департаменті захисту економіки Нацполіції України.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь