Справу екс-головного лікаря Лілії Неофітної спрямовано до суду


Судитимуть колишнього головного лікаря Охтирської психіатричної лікарні. Прокуратура Сумщини направила в суд обвинувальний акт стосовно Лілії Неофітної.

Наталя Науменко, прес-секретар прокурора Сумської області, розказала: «Лікар вмовила патологоанатома, яка мала проводити розтин тіл загиблих пацієнтів, не відтворювати реальну картину, тобто внести завідома неправдиві данні про реальну причину смерті. На даний час її дії кваліфіковано, як катування, залишення у небезпеці пацієнтів, а також підбурювання до внесення завідома неправдивих відомостей до офіційних документів. Разом з колишнім головним лікарем судитимуть і лікаря патологоанатома»

Судитимуть лікарів за статтею «Залишення в небезпеці». Обвинувачуваним загрожує від 3 до 8 років позбавлення волі. Нагадаю, за версією прокуратури, Лілія Неофітна не виконала наказ про перевезення пацієнтів у зв’язку з холодом у палатах до іншого закладу, через що четверо пацієнтів померли.
Василь Матішинець, адвокат Лілії Неофітної, говорить: “Неофітна Лілія має намір з’явитись до суду і довести свою невинуватість у тих злочинах, які їй інкримінуються. Ми ознайомилися з матеріалами кримінального провадження, ознайомилися зі змістом кримінального акту. На думку сторони захисту, у даному випадку, логічним результатом тієї справи буде виправдувальний вирок, оскільки доказів у справі Лілії Іванівни не має”

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь