Справу керівника відділу обласної екоінспекції Андрія Божка не почали розглядати по суті

Сьогодні засідання відносно чоловіка мало відбутися в Ковпаківському районному суді Сум. Розгляд перенесли через те, що до суду не прийшов один із двох захисників Андрія Божка. «Так сталося, що нагально було призначено справу про розгляд запобіжного заходу в іншій кримінальній справі, тому він відсутній,  і без його участі я не зможу захистити своє право, тому я прошу суд відкласти засідання», – клопотав обвинувачений.

 «Суд вас все ж таки попереджає про те, що є розумні строки розгляду справи. Є й інші учасники, колегія суддів, які відкладають справи, обирають час, розумієте, щоб такого більше не траплялось», – висловилась суддя Ковпаківського районного суду м. Суми Галина Корольова.

Відтак, справу продовжать слухати 16 липня. Обвинувальний акт щодо Божка, що  також є депутатом Сумської облради, прокуратура направила до суду 25 травня цього року. Затримали чоловіка прокуратура спільно з Управлінням СБУ в Сумській області 22 січня цього року після отримання 4000 гривень від підлеглого за залишення його на посаді. Окрім хабарництва, депутату інкримінували використання підроблених листків непрацездатності з метою уникнення дисциплінарної відповідальності, а також заволодіння бюджетними коштами.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь