Справу Олександра Лисенка вдруге зупинили через хворобу

Справу Сумського міського голови про преміювання самого себе зупинили. Не слухали її через хворобу посадовця. Вдруге. Адвокат Олександра Лисенка повідомив: чиновник продовжує лікування у стаціонарі.

Василь Матішинець, адвокат Сумського міського голови, говорить: «Є певні складності в лікуванні, воно буде продовжено, як мені повідомили, ще на тиждень. Я не уповноважений повідомити суд, що в понеділок буде закритий лікарняний лист, цього суду я не можу повідомити»

Євген Кунда, прокурор Сумської місцевої прокуратури, говорить: «Узв′язку з вище викладеним, прошу викласти постанову про зупинення строку розгляду справи про адміністративні правопорушення пов’язані з корупцією до явки в судове засідання Лисенка О. М.»

Ірина Клімашевська, суддя Зарічного районного суду м. Суми, говорить: «Суд вислухавши думку учасників процесу, радячись на місці, поставив, строки розгляду адміністративної справи зупинити у зв’язку з неможливістю з’явитися Лисенка, у зв’язку з перебуванням на лікуванні строк – зупинити»

Дата наступного засідання 26 березня. Протоколи про адмінпорушення, пов’язані з корупцією, вручили Олександрові Лисенку 16 січня цього року. Якщо вину посадовця доведуть – йому загрожує штраф від 3 тис. 400 до 6 тис 800-та гривень. Розглядати справу у суді почали 30 січня.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь