Справу за нетверезе керування Владислава Павлика вдруге відклали


Вдруге через хворобу відклали розгляд справи  про притягнення до адмінвідповідальності за керування автомобілем у нетверезому стані Владислава Павлика – заступника начальника Сумської виправної колонії. За інформацією, яку отримав суд: чоловік лікується на стаціонарі в одній із лікарень Сум, через це не може бути присутнім на засіданні. Захисники висловили свою думку про неможливість проведення судового засідання без особи, яка притягується до адмінвідповідальності.

Суддя Зарічного районного суду м. Суми Олексій Сибільов: “відповідно до  законодавства про адмінпорушення, така обставина  вважається такою, що перешкоджає розгляду справи, тим більше з обігу на бажання приймати участь особисто у розгляді цієї справи  та  немає заперечень від захисників, розгляд справи відкласти “.

Справу відклали на 16 березня. Нагадаю, минулого разу справу відкладали через заяву захисника Сергія Рижова про відвід судді Олексія Сибільова,  у чому йому суд відмовив. Перед цим справу просили відкласти, аби захисник мав час ознайомитись із матеріалами. Додам, Владислава Павлика – заступника начальника Сумської виправної колонії також підозрюють  у порушенні правил  безпеки дорожнього руху, що призвело до тяжких тілесних ушкоджень. Він 9 лютого на пішохідному переході збив 16-річну Карину Житник. Майже три тижні дівчина перебувала у комі. 27 лютого – прийшла до тями. Зараз її перевили до неврологічного відділення міської дитячої клінічної лікарні. Батько дівчини говорить: “Наразі її стан покращився, вона може говорити, піднімається із його допомогою. Ще кілька тижнів перебуватиме у лікарні, далі, якщо треба, повезуть до реабілітаційного центру“.

 

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь