Спробу встановити світовий рекорд у підтягуванні здійснив спортсмен з Сумщини

Спробу встановити рекорд у підтягуванні з додатковою вагою здійснив 18-річний спортсмен Артем Сіробаба.  Цієї суботи він за одну хвилину виконав 26 повторень у підтягуванні з вагою  60 футів – це 27 кілограмів.  Спробу було схвалено штаб-квартирою Книги рекордів Гіннеса, що у Великобританії.

Артем Сіробаба, спортсмен, каже:  «Перевершив світовий рекорд Книги рекордів Гінесса, попередній рекорд становив 23 повторення і був встановлений американцем Роном Купером в липні 2016 року. Спробу було зафіксовано авторитетною суддівською бригадоюЗадоволений результатом, думав, що зроблю менше повторень, аніж вийшло, бо перебити рекорд на три рази – потрібно дуже багато сил, щоб це здійснитиЗараз до спроб поки не готуюсь, але в майбутньому, думаю, є деякі варіанти »

Нагадаю, на початку червня цього року хлопець підтягнувся за той же час  33 рази, з вагою 18 кілограмів. Обидві спроби наразі знаходяться на розгляді у штаб-квартирі Книги рекордів Гіннеса у Великобританії. Процедура затвердження триватиме близько 3 місяців.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь