Списки на ремонти в Сумах: частину відправили доопрацювати

Ремонтуватимуть 102 двори  – за скільки – не знають. Про це повідомили у міській раді сьогодні. Начальник управління будівництва та капітального господарства назвав суму – 68 мільйони гривень – як таку, що має в бюджеті. Проте ці гроші мають розподілити між ремонтом  магістральних доріг і дворів. Куди скільки піде – наразі сказати не готовий.

“Ніякої партійної приналежності до розподілу не було ніколи. Є плани і вони розписані. Скільки фактично буде на внутрішньобудинкові дороги мені сказати важко, в березні будуть ділити вільний залишок. Тоді я розумітиму, скільки треба грошей, аби включити в роботу ці 102 об`єкти”, – повідомив Віталій Шилов, начальник управління будівництва та капітального господарства.

Нагадаю, минулого тижня ми розповідали про співвідношення кількості адрес до депутатських округів. Тоді, як заявив депутат міської ради Олексій Рябенков, який вивчив титульні списки на облаштування євродворів, прослідковується розподіл адрес за партійною ознакою. На що міський голова заперечив… Додам, сьогодні на депутатській комісії з житлово-комунального господарства мали розглянути і затвердити титульні списки на ремонт будинків. Мова йде про близько 28 млн. грн – на 140 багатоповерхівок.

  “Затвердили по пандусам. А решту залишили на доопрацюванні. Ми сьогодні додали ще адреси, тому будуть перераховувати і додавати і ще в депутатів були питання деякі”, – говорить Вікторія Гробова, голова депутатської комісії з питань ЖКГ.

Думку директора Департаменту інфраструктури міської ради щодо титульних списків на ремонт житланам дізнатись не вдалось. Григорій Яременко з журналістами UA:Суми спілкуватися не забажав. Зазначу, тижнем раніше депутатська бюджетна комісія ліфти список капітальних ремонтів ліфтів затвердила – у планах відновити 89 підйомників.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь