Стартував концертний сезон театру «LaСhanson» у Сумах

«Над чорними та білими полями» – сюїтою Володимира Завгороднього розпочав новий концертний сезон театр поетичної пісні «LaСhanson».

Виконавця сюїти Володимира Завгороднього із Сумами пов’язує творчість – саме тут він став лауреатом фестивалю “Булат”. Протягом останніх 6 років виконавець мешкає в Мюнхені, весь цей час не виступав в Україні. Над новою програмою працював за кордоном. Володимир Завгородній, бард (м. Мюнхен), розповів: «Що стосується нової програми, вона теж не зовсім нова, але закінчена і в тому вигляді, в якому вона сьогодні прозвучить, вона прозвучить вперше. Це шахматна сюїта, так звана шахматна сюїта «Над чорними та білими полями» – це перше відділення. Друге відділення я планую заспівати здебільшого свої україномовні пісні»

Віктор Сироватський, керівник театру «La Сhanson», повідомив: «Володимир Завгородній знаний, відомий дуже майстер поетичної пісні України. Бо він українець, він народився навколо Донецька, багато років прожив у Володимиро-Волинському. І сьогодні він привіз нову програму»

Суми разом із Харковом і Дніпром одне з трьох українських міст, в яких Володимир Завгородній вже презентував свою шахову сюїту. Наступний його концерт запланований на 6 вересня у Києві.

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь