Стосовно співробітника СБУ відкрили кримінальне провадження

У поліції відкрили кримінальне провадження за статтею «погроза або насильство до працівника правоохоронних органів». Справа стосується вчорашніх подій за участі співробітника служби безпеки. За словами речника патрульної поліції Олега Сологуба, на вулиці Герасима Кондратьєва, біля артучилища, водій авто «Шкода» проігнорував вимогу патрульних зупинитися, після чого заїхав у двір багатоповерхівки. Патрульні підійшли до нього й попросили надати документи.

“Під час спілкування було помітно, що він дійсно має ознаки алкогольного сп’яніння. Після чого чоловік різко почав йти до будинку, інспектори його попрохали зупинитися, на що він не реагував. Підійшовши вже до будинку, вони намагалися його затримати , так як він намагався покинути місце події. Після чого він завдав одному з поліцейських удар рукою в обличчя, а саме в область лівого ока. Після чого чоловік зайшов до однієї з квартир з якої вийшла жінка і, можна так сказати, завадила зайти туди поліцейським” – каже Олег Сологуб, речник Управлінняпатрульноїполіції в Сумськійобласті.

На місце події прибули додаткові екіпажі патрульної поліції, слідчо-оперативна група та керівництво управління патрульної поліції. Перебували біля будинку, до якого зайшов чоловік, вони близько двох годин. До правоохоронців водій «шкоди» не вийшов. Наразі щодо співробітника управління СБУ призначена службова перевірка, розповіла нам речниця управління Олеся Рапута.

“Якщо в ході цієї перевірки буде отриманий матеріал, які свідчать про те, що співробітник управління вийшов за межі закону, то звичайно, що він буде за це нести відповідальність” – каже Олеся Рапута, речниця управління СБУ у Сумській області.

Ім’я та прізвище чоловіка Олег Сологуб і Олеся Рапута не називають, посилаються на закон про захист персональних даних.

 

Залиште коментар першим!

Залиште відповідь